Vestavné skříně

v2 sk3 v3 sk4 p.Mutl.sk p.Bolla.loznice 439 Victoria Gemini

 Posuvné systémy s vysokou životností

  Na Českém trhu naleznete v naší nabídce dva druhy posuvného systému.SEVROLL a LAGUNA. Za ta léta jsme získali jistotu, že si můžeme dovolit na oba dva systémy poskytnout prodlouženou 5 letou záruku.

Hliníkové rámy

Hliníkové rámy v současné době nabízíme v 28 různých svislých úchopových profilech. Provedení je vždy anodovaný hliník a to: stříbrná, šampáň,oliva a broušená nerez. U tří profilů je k dispozici i černé provedení.

Vyrábíme systém 10 i systém 18.

alfa beta favorit Focus Fox Gemini Julia Karat Porto Romeo universal Victoria-nerez

Vestavné skříně na míru dle přání zákazníka,5let záruka,hlinikové profily s dlouhou životností.
Heřmanův Městec, Chrudim,Čáslav,Pardubice,Třemošnice,Přelouč.

Zatímco dříve byly vestavné skříně doménou spíše předsíní a malých chodeb, dnes se směle přesouvají i do centrálních obytných částí domu. Jejich nespornou výhodou je maximální přizpůsobivost jakémukoli prostoru v bytě. Tomu napomáhají moderní prvky, které designéři a konstruktéři do systémů vestavného nábytku zabudovali – výsuvné korpusy, pojízdné zásuvky, drátěné programy, tlumené dojezdy a další.

Pokud se ve vestavných skříních zhlédnete, dejte pozor na jedno zásadní „ale“. Spočívá v dokonalé přípravě stavby, což znamená absolutně rovnou podlahu, stěny i stropy včetně opravdu pravých úhlů. V případě nedodržení uvedených podmínek se můžete většinou s tímto nábytkem rozloučit.

CENA VESTAVNÝCH SKŘÍNÍ:

Výška do 270cm,délka od 100-600cm,cena se vypočítává zejména podle šířky skříně kde se 1 běžný metr počítá od 8000,-kč s DPH.V ceně zaměření,doprava i montáž.Neváhejte nás kontaktovat na telefonu:731407763 .