PŘEDSÍŇOVÉ SESTAVY

predsin.22 z1 z10 z2 z4 z5 z6 z8 z9

Jelikož je předsíň vizitkou bytu, měla by být pokud možno reprezentativní. V praxi to znamená vybavit ji účelným a estetickým vybavením, které bude v souladu s ostatním zařízením bytu.

Co by v předsíni nemělo chybět? Věšák,botník,zrcadlo, skříň... Velikostně se tato základní výbava přizpůsobuje rozloze haly či předsíně. U malých předsíněk využijeme somozřejmě každý centimetr co nejúčelněji,v hale větších rozměrů můžeme více dbát na eleganci.


Skříň na kabáty

šatník v předsíni slouží k odložení kabátů. Šatník v menších předsíních bude zřejmě sahat až ke stropu a do jeho spodní části se vejde i botník - tím ušetříme místo. Pokud budou dveře skříně zrcadlové, nejen že se dobře uvidíme, ale opticky se zvětší celý prostor.

Věšák


Klasické umístění věšáku na zdi je vyhovujícím a cenově výhodným řešením. Další možností- o něco dražší je věšákový panel se zrcadlem a zásuvkami na drobné doplňky. Pro větší rodiny jsou výbornou variantou vestavěné skříně. Všechny věci jsou uklizené a v předsíni tak panuje pořádek.

Botník


Do úzkých předsíní je výborným řešením štíhlý nábytek- tedy skříňky s malou hloubkou. Na trhu se objevují i velmi vtipně řešené botníky,které mají poličky otočné, což umožní uložit větší množství bot, než u tradičních pevných.

Zrcadlo


V předsíňovém zrcadle bychom se měli vidět celí, abychom mohli před odchodem zkontrolovat celou postavu. Zrcadlo si můžeme pořídit klasické,zrcadlové můžeme mít i dveře šatníku a pokud máme malou předsíň, klasické zrcadlo nahradí zrcadlové fólie.