Navrhněte kuchyni přímo s námi. Řekněte požadavky a společně docílíme Vaší spokojenosti. Rádi poradíme s praktičností, navrhneme jak řešit nejrůznější prostory, barevně sladíme k Vašemu vkusu, vyberete si materiál z více než 250 druhů, zkombinujeme variace, zabudujeme spotřebiče, které si u nás také můžete objednat za zvýhodněné ceny.

V oblasti kuchyní Vám nabízíme komplexní služby. Máte svou vlastní představu o Vaší nové kuchyni? Pak jsme připraveni Vaši představu přenést do skutečnosti.
Kuchyně vyrábíme na míru. Používáme přitom materiály na vysoké úrovni jakosti a designu, ze kterých si určitě vyberete. Proto není problém zhotovit kuchyň do bytu, rodinného domu či jen na chalupu. Kuchyň Vám na místě smontujeme a vybavíme spotřebiči podle Vašich požadavků. Dodáváme spotřebiče předních českých a světových značek - jak vestavných tak i samostatných. Na výběr máte nespočetné množství chladniček, mrazniček, mikrovlnných trub, myček nádobí...Kuchyň pak tvoří moderní funkční a vzhledový celek.
Pokud máte zájem o novou kuchyň, neváhejte a obraťte se na nás. My Vám zaručíme, že Vaše nová kuchyň bude místem, ve kterém budete rádi trávit nejen čas na přípravu jídla.

Nezávazné poptávky na : j.sykacek@seznam.cz nebo na tel:731 407 763

2fcd6dfaeeb6a044bb12513925c66be9_janova1 p_Bláha1 WP_20161130_17_14_35_Pro senosan vyskot1 Křížová.Lesk2 p.Bolla.kuch Vytlacilovi zeithamlovy1 DSCN1008 DSCN0965 2 WP_20160509_15_45_55_Pro Pavlicek

Návrhy zdarma,nábytek,kuchyně,vestavné skříně Heřmanův Městec,Chrudim,Pardubice

Lesklé skříňky jsou v posledních letech v módě a architekti by je nejraději viděli všude – od předsíně přes ložnici až po obývací pokoj s kuchyní. A to i přesto, že mnoho lidí lesk zamítá, protože se prý hůř udržuje a jsou na něm patrné otisky prstů. Ovšem pravda mýtů kolem těchto povrchů je hodně. Možná zjistíte, že lesk je pro vás lepší než mat. K lesklým povrchům se zpravidla řadí nejen lakovaná dvířka kuchyňských a obývákových skříněk, ale rovněž stejně upravené dveře, dále dřevo natřené vysoce lesklými bezbarvými laky a samozřejmě také sklo a kov. Tyto materiály mají jedno společné – lesk jim dodává luxusní vzhled, a stejně působí i celý interiér.

V našem sortimentu najdete LAK VYSOKÝ LESK kde si můžete vybrat z více jak 1200 odstínů

Nabízíme také materiál SENOSAN který se vyznačuje svou vysokou odolností a nižší cenou.

Koukněte se na naše práce...