Kvalitní české kuchyně

Kuchyně Pardubice,Chrudim,Heřmanův Městec

 

Navrhněte kuchyni přímo s námi. Řekněte požadavky a společně docílíme Vaší spokojenosti. Rádi poradíme s praktičností, navrhneme jak řešit nejrůznější prostory, barevně sladíme k Vašemu vkusu, vyberete si materiál z více než 250 druhů, zkombinujeme variace, zabudujeme spotřebiče, které si u nás také můžete objednat za zvýhodněné ceny.

V oblasti kuchyní Vám nabízíme komplexní služby. Máte svou vlastní představu o Vaší nové kuchyni? Pak jsme připraveni Vaši představu přenést do skutečnosti.

Kuchyně vyrábíme na míru. Používáme přitom materiály na vysoké úrovni jakosti a designu, ze kterých si určitě vyberete. Proto není problém zhotovit kuchyň do bytu, rodinného domu či jen na chalupu. Kuchyň Vám na místě smontujeme a vybavíme spotřebiči podle Vašich požadavků. Dodáváme spotřebiče předních českých a světových značek - jak vestavných tak i samostatných. Na výběr máte nespočetné množství chladniček, mrazniček, mikrovlnných trub, myček nádobí...Kuchyň pak tvoří moderní funkční a vzhledový celek.

2fcd6dfaeeb6a044bb12513925c66be9_janova1 p_Bláha1 WP_20161130_17_14_35_Pro senosan vyskot1 Křížová.Lesk2 p.Bolla.kuch Vytlacilovi zeithamlovy1 DSCN1008 DSCN0965 2 WP_20160509_15_45_55_Pro Pavlicek

Pokud máte zájem o novou kuchyň, neváhejte a obraťte se na nás. My Vám zaručíme, že Vaše nová kuchyň bude místem, ve kterém budete rádi trávit nejen čas na přípravu jídla

Návrhy zdarma,nábytek,kuchyně,vestavné skříně Heřmanův Městec,Chrudim,PardubiceVíce zde: http://www.js-truhlarstvi.cz/